Sattlerhof Sauvingnon Blanc 2008

bolge: Southern Styria ulke: Avusturya marka: Weingut Sattlerhof yıl: 2008 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Sauvignon Blanc
Ahmet Gök
Parlak beyaz altın, canlı ve berrak bir görünümü var. İlk burun biraz kapalı, mineralsi tonlar, yeşil elma, tuz ve sonrasında yeşil tonlar yeni biçilmiş çimen bukeleri. Damak burunla uyumlu incenin biraz üzeri gövdeye sahip. Damakta hafif tatlı greyfurt, muz ve ham şeftali çağrışımları da geliyor. Asit, alkol yüksek fakat dengeli, tatlı ekşi çağrışımlı yoğun aroması ve kısa sayılabilecek bir finali var.
83.312/7/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy