Serendias Roze 2014

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Urla Şarapçılık yıl: 2014 tur: Roze Şaraplar üzüm: Syrah,Merlot,Grenache
Serendias Roze 2014. Urla Bağları'nda yetişen Syrah,Merlot,Grenache üzümlerinden yapılmış.International Wine Challange 2015 Commended. Alkol:13.5
Ahmet Gök
Canlı parlak pembe gül görünümlü... Burunda meyvemsi çağrışımlar çilek,ahududu... Damak burunla uyumlu orta gövdeye tazeleyici asiditeye sahip dengeli bir roze... Önceki yıllarda rekoltelerinin oldukça üzerinde... Ortaz uzunlukta finalinde hafif mineralsi dokunuşlu ferahlatıcı kırmız meyve tatları kalıyor..
86.45/9/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy