Solaris Shinsyuu Komoro Merlot 2008

bolge: Nagano ulke: Japonya marka: Manns Wines yıl: 2008 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Merlot

Solaris Shinsyuu Komoro Merlot 2008, Nagano Komoro bölgesinde yetişen Merlot üzümlerinde yapılmış. Alkol:%14 Akira Totsuka ve Japonya başkonsolosu Nobuaki Tanaka'nın da katıldığı Şarap Dostları Japon Şarapları Tadımında açıldı.

Ahmet Gök
Koyu bordo. İlk burunda vişne, çilek, meşe belirgin.Damakta biraz alkol ve asit fazla vanilya ön planda, orta gövdeli ve orta bitişli, iyi sayılabilecek japon merlot.
79.72/13/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy