Solear

bolge: Jerez-Xérès-Sherry ulke: İspanya marka: Barbadillo yıl: n.v. tur: Şeriler üzüm: palomino

Solear, Barbadillo Sherry. Palomino üzümlerinden yapılma, ortalama yaşı 6 yıl olan manzanilla tarzı şeri. Alkol %15

 

Admin
Beyaz altın renginde. Burunda ve damak zengin, limon, okaliptüs ve okside bir şarap. Damakta çok ince ve yakıcı bir o kadar da ferahlatıcı özelliği var. İyi bir aperatif.
77.41/10/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy