Suvla Reserve Syrah 2011

bolge: Gelibolu ulke: Türkiye marka: Suvla Şarapları yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Syrah
Suvla Reserve Syrah 2011.Bozokbağ'da yetişen Syrah üzümlerinden yapılmış, çelik tanklarda kontrollü fermantasyon sürecinden sonra 12 Fransız meşe fıçıda dinlendirilmiş. Masters Of Wine İstanbul 2013 86 puan. Alkol:%15
Ahmet Gök
Canlı ve parlak yakut hafiften mor röfleli görünümlü... Burunda zengin, fıçı ve toprak çağrışımlarını baharatsı dokunuşlar, karabiber, karanfil tarçın izliyor... Damak burunlu uyumlu, ortanın üzerinde güçlü gövdeye sahip dengenin üstlerde kurulduğu dengeli bir şarap... Damakta özellikle vanilya, karabiber ve tarçın dokunuşları etkili... Uzun sayılabilecek finalinde baharatsu vanilya tatları kalıyor.
88.72/23/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy