Tokaji Kereskedöhaz Aszu 6 Puttonyos 1999

bolge: Tokaji ulke: Macaristan marka: Kereskedöhaz yıl: 1999 tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Furmint

Tokaji Kereskedöhaz Aszu 6 Puttonyos 1999.Şarap Dostları Derneği, Kralların Şarabı Tokaji Tadımı,Macaristan büyük üreticilerinden Kereskedöhaz'a temsilcisi Bela Varga katımıyla 17.12.2011 Cumartesi Four Seasons Bosphorus Otelde açıldı.Alkol:%10.5

Ahmet Gök
Kehribar yakın bakır kızılı, canlı ve berrak görünümü var. Canlı ve zengin bir burunu var. Bal, şeftali, kuru kayısı,mango, tatlı portakal ve yanık ayva. Damakta son derece dengeli ve kaymaksı akıcı ve dağı okşayan tatlığıyla insanı mutlu eden keyifli bir Tokay. Uzun sayılabilecek finalinde bal badem karışımı tatlar kalıyor.
90.712/31/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy