Torbreck Descendant 1998

bolge: Barossa Valle ulke: Avusturalya marka: Torbreck yıl: 1998 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz

Torbreck Descendant 1998 .Güney Avusturalya,Barossa Valley'de yetişen %100 shiraz üzümlerinden yapılmış..Büyük Kulüp'de, Tadım Dostları Avusturalya'nın En İyi Shiraz tadımında açıldı. Jeremy Oliver 92, Stephen Tanzer 93 puan, Robert Parker 94 puan: Alkol:% 14

Ahmet Gök
Koyu bordo,canlı ve berrak görünümlü...İlk burunda biraz kapalı, sonrasında baharatsı dokunuşlar tarçın, karabiber, gerilerde az da olsa kırmızı orman meyveleri... Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzerinde dolgun sayılabilecek bir gövdesi var. Güçlü tanenleriye damakta akıcı ve dengeli bir şarap. Orta uzunlukta ki fianalinde baharatsı ve mineralsi tatlar kalıyor. Bugünlerde tam içim olgunluğunda.
88.81/25/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy