Trajan Cabernet Sauvignon 2010

bolge: Kalecik ulke: Türkiye marka: Tomurcukbağ Şarapları yıl: 2010 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon
Trajan Cabernet Sauvignon 2010. Kalecik'te yetişen Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılımış. Alkol:%14.5
Ahmet Gök
Renk açılmaya başlamış, kiremit kırmızına dönmüş opak görünümlü... İlk burunda hafif ecza kokuları, sonrasında tütün, toprak ve nane... Damak burunla uyumlu orta gövdeli ve yumuşak içimli... biraz erken yaşlanmış...Kısa finalinde tütün ve nane kalıyor...
82.27/8/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy