Turasan Rose 2011

bolge: Kapadokya ulke: Türkiye marka: Turasan Şarapları yıl: 2011 tur: Roze Şaraplar üzüm: Kalecik Karası Syrah
Turasan Rose 2011. Denizli bölgesi Syrah ve Orta Anadolu Kalecik Karası üzümlerinden yapılmış. Concours Mondial de Bruxelles Altın Madalya,Decanter World Wine Awards 2012 Bronz Madalya,International Wine Challange 2012 Bronz Madalya, Osman Serim 7.5 puan, Mehmet Yalçın 7.5 puan. Alkol:%13
Ahmet Gök
Vişne suyu renginde canlı ve parlak görünümlü. Burunda özellikle nar belirgin olarak hissediyor. Hafif kırmızı erik çağrışımları ve muz. Damak burunla uyumlu orta yoğunlukta gövdesiyle dengeli bir sarap. Rozenin sınırlarını zorluyor. Hafiften kendini hissettiren tanenlere sahip, yazın illede kırmızı sarap isteyenlere öneriler. Orta uzunluktaki finalinde nar ve nar burukluğu kalıyor...Bir önceki rekoltesine göre çok daha keyifli bir sarap.
88.67/8/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy