Umathum Ried Hallebühl 2007

bolge: Burgenland ulke: Avusturya marka: Umathum yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Blaufränkisch
Ahmet Gök
Canlı ve parlak vişne renginde, hafif mora kayan berrak bir görünüşü var. Burunda vişne çağrışımları önde böğürtlen, toprak ve meşede kendini hissettiriyor. Damak burunla uyumlu ince sayılabilecek bir gövdeye sahip, vanilya, vişne damakta belirgin. Son derece hatları yuvarlanmış yumuşak bir tanen yapısına sahip. Asittin biraz daha güçlü ve önde olduğu zarif bir şarap.
86.612/8/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy