Usca Sonnet Grenache 2012

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Usca Şarapları yıl: 2012 tur: Roze Şaraplar üzüm: Grenache Noir
Usca Sonnet Grenache 2012.Urla Kuşcular’da USCA tarafından üretilen bu şarabın arka etiketinde bulunan kod dijital okutulduğunda şarabın ona özel şiirine-sonesine ulaşabiliyorsunuz. Aliağa Uzunburun bağlarında yetişen Grenache Noir üzümlerinden yapılmış.Alkol:%13.4
Dr.Gürcan Vural
Parlak, pembe renkte, hafif mor röfleler içeriyor, temiz görünümde. Burunda çilek, vişne, franbuazı takiben kayısı, şeftali aromaları nihayetinde mantar ve orman tabanı ile sonlanıyor. Damakta asit yüksek, hafif yağlımsı, orta gövdeli ve orta bitişli iyi bir roze.
88.05/21/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy