Villa Maria Pinot Noir Cellar Selection 2010

bolge: Marlborough ulke: Yeni Zellanda marka: Villa Maria yıl: 2010 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Pinot Noir
Villa Maria Estate Pinot Noir Cellar Selection 2010. Yeni Zellanda Marlborough bölgesinde yetişen%100 Pinot Noir üzümlerinden yapılmış.Air New Zealand Wine Awards, 2012: Pure Gold Medal,San Francisco International Wine Competition, 2012: Silver,Asian Palate Jeannie Cho Lee 82,Wine & Spirits Magazine 87,Wine Enthusiast 90,Bob Campbell92 puan. Alkol:%%14
Ahmet Gök
Canlı yakut görünümlü… Burundan belirgin bir fıçı çağrışımlarını tatlı baharatlar izliyor… Ortanın çok az altında ince gövdeye sahip… Damak burunla uyumlu yumuşak tanenleri keyifli vanilya tatlarıyla buluşuyor… Orta uzunlukta finalinde hafif alkol dokunuşları ve kiraz tatları kalıyor.
88.44/15/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy