Vino Dessera VD 190 2014

bolge: Kırklareli ulke: Türkiye marka: Vino Dessera yıl: 2014 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz, Merlot
Vino Dessera VD 190 2014 . 355 rakımlı Kırklareli Vino Dessera Bağları'ndan gelen Merlot ile 788 rakım Kilis'de anlaşmalaı bağlardan gelen Shiraz üzümlerinden yapılmış. 12 ay meşe fıçılarda dinlendirilmiş. Alkol:%15
Ahmet Gök
Hafif mor röfleli koyu bordo bir görünüme sahip… Burundu fıçı, is, yanık fıçı, vanilya çağrışımlarının belirgin bir üstünlüğünü baharatsı dokunuşlar izliyor… Karanfil, tarçın, karabiber… Ortanın biraz üzerinde dolgun gövdesinde, damağı kurutan güçlü tanenleri ve fıçı öne çıkıyor. Baharatsı dokunuşların ağırlıkta olduğu şarabı açılmak için biraz daha zamana ihtiyacı var. Uzun sayılabilecek finalinde tarçın ve vanilya tatları ve güçlü tanenler kalıyor..
90.41/30/2016
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy