Weingut Kron Acolon 2015

bolge: Worms Abenheim ulke: Almanya marka: Weingut Kron yıl: 2015 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Acolon
Weingut Kron Acolon  2015.Worms-Abenheim Bölgesinde yetişen, 2002 yılında resmi olarak kabul edilen Alman şaraplık üzümü Acolon'dan yapılmış. Çok tatlı ve çok kuru olmayan Feinherb sınıflanmasında yapılmış. Alkol:%12 
Ahmet Gök
Canlı ve parlak vişne görünümlü... Burunda taze ve canlı kırmızı meyveler kiraz,vişne, böğürtlen... Damak burunla uyumlu ortanın biraz altında ince sayılabilecek gövdeye, oldukça yumuşak ipeksi tanenlere sahip dengeli ve temiz yapılmış şarabın orta uzunluktaki finalinde vişne pestili tatları kalıyor... Fiyat kalite performansı pekiyi.
87.74/3/2017
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy