Winzerkeller Hex Wom Daseustein Riesling Kabinett Trocken 2010

bolge: Baden ulke: Almanya marka: Winzerkeller Hex vom Dasenstein yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Riesling

Winzerkeller Hex Wom Daseustein Riesling Kabinett Trocken 2010.Badischer Weinbauverband Altın Madalya. Baden bölgesi Efsanesinden ismini alan şarabın Alkol: %11.5

Admin
Canlı parlak beyaz latın görünümlü. Burunda fazla derinliği yok, elma, şeftali dokunuşları. Damakta asit biraz baskın, alkol geride kalmış.Yumuşak ve meyvemsi bir içimi var. Finalde mineralsi doku keyifli. Deniz ürünleriyle keyifli bir birliktelik sağlayacak fiyat kalite dengesiyle dikkat çekici bir şarap.
80.411/19/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy