Yazgan Roseo 2010

bolge: Ege ulke: Türkiye marka: Yazgan Şarapları yıl: 2010 tur: Roze Şaraplar üzüm: Syrah

Yazgan Roseo 2010. Manisa Turgutlu Çepnidere bağları Syrah üzümlerinden yapılmış. Masters of Wine Weekend İstanbul 2011 87 puan. Mehmet Yalçın.5.5 puan, Osman Serim 6 puna. Alkol:% 12.5.

Ahmet Gök
Kırmızıyı yakın koyu pembe, taze vişne görünüşlü. Burunda özellik çilek önde, böğürtlen ve gerilerden tatlı kiraz kokuları. Damakta burunla uyumlu özellikle çok hoş çilek dokunuşları var. Ortanın biraz üzerinde bir gövdeye sahip son derece yumuşak içimli, asit çok gerilerde, Uzun sayılabilecek bir finalda meyvemsi dokunuşlar yerini baharatsı tatlara bırakıyor.Yazın güçlü yemeklere de eşlik edebilecek güzel bir roze...
90.68/1/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy