Yazgan Roseo 2014

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Yazgan Şarapları yıl: 2014 tur: Roze Şaraplar üzüm: syrah
Yazgan Roseo 2014.Denizli Güney'de yetişen Syrah üzümlerinden yapılmış. Alkol:%12.5
Ahmet Gök
Parlak gülpembe görünümlü... Burunda ekşi kırmızı meyveler vişne,çilek ve ahududu çağrışımları... Burun damakla genel olarak uyumlu güçlü asitiyle fazlaca öne çıkıyor... Orta uzunluktaki finalinde karanfil acılığı kalıyor..
82.37/7/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy